west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Sukcesu Nasza Szkoła w Białymstoku to instytucja edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. W skład Akademii wchodzą: Niepubliczne Przedszkole, Przedszkole Montessori, Prywatna Szkoła Podstawowa oraz Prywatne Gimnazjum. Akademia Sukcesu stawia na wszechstronny rozwój swoich uczniów, oferując im nie tylko standardowe zajęcia edukacyjne, ale również bogaty program zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie pasji i zainteresowań dzieci. Niepubliczne Przedszkole w Akademii Sukcesu to miejsce, gdzie najmłodsi mogą rozpocząć swoją edukacyjną przygodę w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Przedszkole Montessori, które również jest częścią Akademii, oferuje unikalne podejście do nauczania, oparte na metodzie Montessori, która kładzie nacisk na samodzielność, kreatywność i indywidualne podejście do każdego dziecka. Prywatna Szkoła Podstawowa w Akademii Sukcesu to placówka, która zapewnia wysoki poziom nauczania, dostosowany do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Szkoła oferuje nowoczesne metody nauczania, które mają na celu nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia, współpracy i rozwiązywania problemów. Prywatne Gimnazjum, które jest częścią Akademii, kontynuuje te tradycje, oferując uczniom możliwość dalszego rozwoju w przyjaznym i wspierającym środowisku. Akademia Sukcesu Nasza Szkoła w Białymstoku współpracuje z wieloma partnerami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie uczniom dostępu do najnowszych osiągnięć w dziedzinie edukacji. Wśród partnerów Akademii znajdują się m.in. Progres, Queen oraz Libratus. Dzięki tej współpracy uczniowie Akademii mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach edukacyjnych, które rozwijają ich umiejętności i przygotowują do dalszej edukacji oraz życia zawodowego. Akademia Sukcesu Nasza Szkoła to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego rozwój jest wspierany na każdym etapie edukacji. Placówka stawia na nowoczesne metody nauczania, które są dostosowane do potrzeb współczesnych uczniów, oraz na rozwijanie pasji i zainteresowań dzieci. Dzięki temu uczniowie Akademii Sukcesu są dobrze przygotowani do dalszej edukacji oraz do wyzwań, jakie niesie ze sobą współczesny świat.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ks. Abp. E. Kisiela 8, 15-378 Białystok