west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Aktywne Przedszkola i Żłobki Kogut to sieć placówek edukacyjnych, które działają w kilku miastach w Polsce, w tym w Bytomiu, Lusowie, Poznaniu, Szczecinie i Świnoujściu. Placówki te oferują kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym i żłobkowym, zapewniając im bezpieczne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy. Przedszkola i żłobki Kogut kładą duży nacisk na rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, które wspierają ich rozwój ruchowy, kreatywność oraz umiejętności społeczne. Placówki oferują również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne i językowe, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Kadra pedagogiczna w przedszkolach i żłobkach Kogut składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Dzięki temu dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mają pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach. Placówki Kogut stawiają również na zdrowe odżywianie, oferując dzieciom zbilansowane posiłki przygotowywane z najwyższej jakości składników. W menu znajdują się dania dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci, w tym posiłki dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem w przedszkolach i żłobkach Kogut. Placówki są wyposażone w nowoczesne systemy monitoringu, a personel regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy i bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci, wiedząc, że są one pod stałą opieką profesjonalistów. Wzajemna współpraca z rodzicami jest kluczowym elementem działalności przedszkoli i żłobków Kogut. Placówki organizują regularne spotkania z rodzicami, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz plany na przyszłość. Rodzice mają również możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach i warsztatach organizowanych przez placówki, co pozwala na budowanie silnych więzi między rodziną a przedszkolem. Aktywne Przedszkola i Żłobki Kogut to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia, które będą fundamentem ich przyszłego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mazowiecka 26, 60-619 Poznań