west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Froeblowskie Niepubliczne Przedszkole AKUKU w Węgierskiej Górce to placówka, która stawia na tworzenie przyjaznego środowiska dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Przedszkole to jest miejscem, gdzie wszyscy czują się dobrze, a wysoko wykwalifikowana i systematycznie doskonaląca się kadra pedagogiczna stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na zaspokajanie potrzeb oraz wyzwalanie twórczej aktywności dziecka. Wychowankowie przedszkola są wyposażeni w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwalają im sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Przedszkole AKUKU jest przedszkolem integracyjnym, co oznacza, że dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego są zwolnione z opłaty czesnego. Placówka przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 6 lat, a zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: 531 591 956 dla Węgierskiej Górki oraz 531 361 131 dla Żywca. Przedszkole posiada oddziały integracyjne zarówno w Węgierskiej Górce, jak i w Żywcu, co pozwala na szerokie wsparcie dla dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Misją przedszkola jest tworzenie warunków, w których dzieci mogą rozwijać się w sposób harmonijny i wszechstronny. Przedszkole stawia na metody pracy, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, co pozwala na rozwijanie ich potencjału w pełni. Kadra pedagogiczna przedszkola to specjaliści z pasją, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Przedszkole AKUKU oferuje również szereg dodatkowych zajęć, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci. W ofercie znajdują się m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe oraz językowe. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich pasji i odkrywania nowych zainteresowań w przyjaznym i wspierającym środowisku. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola AKUKU mogą liczyć na wsparcie i współpracę z kadrą pedagogiczną. Przedszkole organizuje regularne spotkania z rodzicami, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz plany na przyszłość. Dzięki temu rodzice są na bieżąco informowani o rozwoju swoich pociech i mogą aktywnie uczestniczyć w procesie edukacyjnym. Froeblowskie Niepubliczne Przedszkole AKUKU w Węgierskiej Górce to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze akceptacji, wsparcia i zrozumienia. Placówka ta stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na rozwijanie ich potencjału w pełni. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz szerokiej ofercie zajęć dodatkowych, przedszkole AKUKU jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać się w sposób harmonijny i wszechstronny.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kościuszki 35, 34-350 Węgierska górka