west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

ButterFly to anglojęzyczny żłobek i przedszkole zlokalizowane w Kaliszu, które oferuje kompleksową opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka ta wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz własnymi, wypracowanymi metodami, które wspierają rozwój dziecka. W ButterFly dzieci mają dostęp do zdrowych posiłków, które są specjalnie przygotowywane, aby spełniać rygorystyczne wymagania żywieniowe dla najmłodszych. Program zajęć w przedszkolu jest różnorodny i stymuluje prawidłowy rozwój dziecka poprzez zabawę. Placówka kładzie duży nacisk na naukę języka angielskiego, co jest realizowane w sposób naturalny i przyjazny dla dzieci. ButterFly to miejsce, gdzie nauka łączy się z zabawą, tworząc idealne warunki do wszechstronnego rozwoju maluchów. Przedszkole oferuje wiele atrakcji i zajęć dodatkowych, które są dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci. W placówce panuje przyjazna atmosfera, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o bezpieczeństwo i komfort każdego dziecka. ButterFly to wyjątkowe miejsce, które zapewnia dzieciom nie tylko edukację, ale także radość i zabawę każdego dnia. Placówka cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców, którzy doceniają profesjonalizm i zaangażowanie personelu. ButterFly to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszy start w edukacji i życiu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Prymasa Stefana Wyszyńskiego 34, 62-800 Kalisz