west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Wesołe Sowy to placówka edukacyjna zlokalizowana w Blachowni, przy ulicy Leśnej 1A. Placówka ta oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia z zumby, sportu, w tym piłki nożnej, oraz języka angielskiego w ramach programu CLUB KIDS. Wesołe Sowy kładą duży nacisk na rozwijanie umiejętności fizycznych, językowych oraz społecznych dzieci, co czyni je wyjątkowym miejscem na mapie edukacyjnej regionu. Placówka jest wyposażona w nowoczesne sale dydaktyczne, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wesołe Sowy dbają o to, aby każde dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie, co jest możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej. Nauczyciele i opiekunowie są nie tylko dobrze przygotowani merytorycznie, ale również pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę. Dzięki temu dzieci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz wsparcie w każdej sytuacji. Wesołe Sowy organizują również liczne wydarzenia i wycieczki, które mają na celu integrację dzieci oraz rozwijanie ich zainteresowań. Placówka współpracuje z lokalnymi instytucjami kulturalnymi i sportowymi, co pozwala na realizację różnorodnych projektów edukacyjnych. Rodzice mogą być pewni, że ich dzieci spędzają czas w sposób wartościowy i rozwijający. Wesołe Sowy to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka stawia na nowoczesne metody nauczania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci. Dzięki temu każde dziecko ma szansę na osiągnięcie sukcesu i rozwijanie swoich umiejętności w optymalnych warunkach. Wesołe Sowy to nie tylko miejsce nauki, ale również przestrzeń, gdzie dzieci mogą nawiązywać przyjaźnie i spędzać czas w sposób kreatywny. Placówka oferuje różnorodne zajęcia artystyczne, sportowe i językowe, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji w różnych dziedzinach. Wesołe Sowy to placówka, która dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im bogaty program edukacyjny oraz liczne zajęcia dodatkowe. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, dzieci mogą liczyć na wsparcie i motywację do nauki. Placówka jest miejscem, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i doceniane.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Leśna 11A, 42-290 Blachownia