west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Bajeczka to nowoczesna placówka edukacyjna zlokalizowana w Kętach, oferująca opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka ta wyróżnia się wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalnym. Przedszkole i Żłobek Bajeczka zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty. Placówka jest wyposażona w nowoczesne i certyfikowane zabawki oraz sprzęt, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dzieci. Monitoring oraz system dostępu elektronicznego dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa. Przedszkole i Żłobek Bajeczka oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje naukę języka angielskiego, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz ruchowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w różnorodnych wycieczkach i wydarzeniach kulturalnych, co pozwala im na poznawanie świata i rozwijanie zainteresowań. Placówka współpracuje z różnymi instytucjami i organizacjami, co umożliwia realizację ciekawych projektów edukacyjnych i społecznych. Przedszkole i Żłobek Bajeczka prowadzi rekrutację przez cały rok, zachęcając rodziców do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Placówka jest otwarta od godziny 6:00 rano do 17:00, co pozwala na elastyczne dostosowanie godzin opieki do potrzeb rodziców. Przedszkole i Żłobek Bajeczka to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby i zainteresowania są priorytetem. Dzięki temu dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Placówka dba również o zdrowie i higienę dzieci, zapewniając odpowiednie warunki sanitarno-higieniczne oraz zdrowe posiłki. Przedszkole i Żłobek Bajeczka to idealne miejsce dla każdego malucha, który chce rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Osiedle Batalionów Chłopskich 5, 32-650 Kęty