west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole BAJKA to idealne miejsce dla Twojego dziecka, które dba o wszechstronny rozwój najmłodszych. Placówka pracuje w oparciu o sprawdzone i starannie dobrane programy nauczania, z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych. Dzieci uczą się i bawią w niewielkich grupach, co zapewnia im poczucie bezpieczeństwa oraz ułatwia adaptację. Przedszkole oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, a wszelkie wyjazdy przedszkolaków odbywają się tylko sprawdzonym autokarem. Placówka jest czynna cały rok, także w wakacje i ferie, co jest dużym atutem dla rodziców. Przedszkole BAJKA posiada doświadczoną i stale dokształcającą się kadrę, która indywidualizuje proces nauczania, dostosowując go do potrzeb i możliwości każdego dziecka. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, co sprzyja rozwojowi dzieci. Placówka znajduje się w Białymstoku przy ulicy Michała Pietkiewicza 7A. Przedszkole BAJKA oferuje różnorodne programy i innowacje, zajęcia, standardy ochrony dzieci, logopedię oraz pracę z dzieckiem z autyzmem. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o rozwój i bezpieczeństwo dzieci. W przedszkolu funkcjonują różne grupy wiekowe: Krasnoludki (trzylatki), Pszczółki (czterolatki), Biedronki (pięciolatki) oraz Tygrysy (sześciolatki). Każda grupa ma swoich opiekunów, którzy dbają o właściwą organizację nauki i zabawy. Przedszkole BAJKA to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Michała Pietkiewicza 7A, 15-689 Białystok