west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i żłobek "Bajkowa Kraina" to miejsce, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu przyjaznej i wspierającej atmosfery zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00, co pozwala rodzicom na elastyczne planowanie dnia. Jednym z kluczowych elementów oferty "Bajkowej Krainy" są zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Intensywność i sposób prowadzenia zajęć są dopasowane do możliwości poszczególnych grup wiekowych, co zapewnia efektywną naukę języka obcego już od najmłodszych lat. Dodatkowo, placówka oferuje atrakcyjne zajęcia muzyczno-ruchowe, artystyczno-plastyczne, taneczne, rytmikę oraz gimnastykę korekcyjną, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. "Bajkowa Kraina" zapewnia również opiekę nad dziećmi już od 20-tego tygodnia życia, co jest szczególnie ważne dla rodziców najmłodszych pociech. W ramach oferty znajdują się także zajęcia specjalne, takie jak wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, które są realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Placówka organizuje również wycieczki, które mają na celu rozwijanie zainteresowania dzieci otaczającym je światem. Wycieczki mogą być zarówno bliższe, trwające do 30 minut, jak i dalsze, trwające kilka godzin. W "Bajkowej Krainie" dużą wagę przykłada się do zdrowego i pysznego jedzenia. Placówka współpracuje z firmą cateringową, która dba o dobre nawyki żywieniowe i zdrowie podopiecznych. W razie potrzeby posiłki są dostosowywane do potrzeb dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Dodatkowo, przedszkole zapewnia zajęcia logopedyczne, które są prowadzone przez dyplomowanego logopedę i oligofrenopedagoga. Zajęcia te mogą być realizowane zarówno w formie grupowej, jak i indywidualnej. Placówka regularnie gości ciekawych gości, którzy reprezentują różne zawody, pasje i hobby. Dzięki temu dzieci mają okazję poznać bliżej świat dorosłych i otrzymać odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań. "Bajkowa Kraina" to miejsce, które stawia na radość, uśmiech dziecka, przyjaźń i ciekawość świata, tworząc tym samym idealne warunki do wszechstronnego rozwoju najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Narutowicza 3, 97-500 Radomsko