west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek i Przedszkole Bajkowa Kraina to miejsce zapewniające dzieciom bezpieczeństwo i wysoki poziom edukacji. Placówka działa przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 17:00. Wszystkie oddziały są wyposażone w monitoring, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo najmłodszych. Bajkowa Kraina stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewniając domową i rodzinną atmosferę. Opiekunowie i nauczyciele dbają o rozwój zdolności i zainteresowań dzieci, wykorzystując ich naturalny potencjał. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i rozwojowe, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W Bajkowej Krainie dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i atrakcje, które zaskakują i angażują dzieci. Dzięki temu dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale także rozwijają swoje umiejętności społeczne i emocjonalne. Bajkowa Kraina to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się wyjątkowe i ważne. Placówka współpracuje z rodzicami, aby wspólnie dbać o rozwój i dobrostan dzieci. Bajkowa Kraina posiada oddziały w Poznaniu, Zalasewie i Sierakowie, co pozwala na dostęp do wysokiej jakości opieki i edukacji w różnych lokalizacjach. Każdy oddział oferuje podobny standard usług, zapewniając dzieciom bezpieczne i inspirujące środowisko do nauki i zabawy. Placówka jest aktywna na Facebooku, gdzie rodzice mogą śledzić aktualności i wydarzenia związane z działalnością Bajkowej Krainy. Bajkowa Kraina to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze pełnej ciepła, zrozumienia i wsparcia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Górczyńska 46, 61-001 Poznań