west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole i Żłobek „Balibu” to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, przy ulicy Szamockiej 10B. Placówka oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. W ramach swojej działalności, przedszkole i żłobek „Balibu” zapewniają dzieciom wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując program nauczania do jego potrzeb i możliwości. W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia podstawowe, które obejmują naukę języka polskiego, matematyki, przyrody, a także zajęcia artystyczne i muzyczne. Dodatkowo, dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, takich jak nauka języków obcych, zajęcia sportowe, taneczne, teatralne oraz warsztaty plastyczne. Przedszkole „Balibu” dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, oferując programy edukacji zdrowotnej oraz współpracując z wykwalifikowaną kadrą specjalistów, w tym psychologów, logopedów i pedagogów. Placówka posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, plac zabaw oraz zaplecze gastronomiczne, które zapewnia dzieciom zdrowe i zrównoważone posiłki. Przedszkole i żłobek „Balibu” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, takie jak pikniki rodzinne, przedstawienia teatralne, warsztaty tematyczne oraz wycieczki edukacyjne, które wzbogacają program nauczania i integrują społeczność przedszkolną. Prywatne Przedszkole i Żłobek „Balibu” to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością, oferując dzieciom najlepsze warunki do nauki i zabawy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szamocka 10b, 01-748 Warszawa