west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Bambini Przedszkole Biłgoraj - Żłobek & Przedszkole Integracyjne to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2,5 lat w żłobku oraz dla starszych dzieci w przedszkolu. Placówka jest zlokalizowana w Biłgoraju przy ulicy Konopnickiej 36. Żłobek przyjmuje dzieci od 6 miesięcy do 2,5 lat, które są podzielone na grupy wiekowe. Każda grupa ma swoją salę oraz dodatkową sypialnię, gdzie dzieci mogą odpocząć o dowolnej porze dnia. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i terapeutyczne, w tym programy dla dzieci z autyzmem i innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju. Placówka prowadzi również fundację Bambini Dzieciom, która organizuje różne akcje charytatywne i zbiórki fantów. Dodatkowo, Bambini uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, promując czytelnictwo wśród dzieci. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie i doświadczoną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dzieci. Właścicielem rachunku bankowego, na który można przelewać darowizny, jest BAMBINI Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włosiankarskiej 13, 23-400 Biłgoraj. Kod SWIFT (BIC) dla przelewów międzynarodowych to POLUPLPR. Placówka oferuje również prywatną szkołę podstawową w Biłgoraju, która znajduje się przy ul. Włosiankarskiej 13. Szkoła ta zapewnia wysokiej jakości edukację i jest otwarta na przyjęcie nowych uczniów. Bambini Przedszkole Biłgoraj - Żłobek & Przedszkole Integracyjne to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są pod dobrą opieką.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mazowiecka 6, 60-618 Poznań