west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Baśniowy Zameczek to przedszkole zlokalizowane w Piasecznie, które oferuje opiekę dzienną oraz edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest znana z tworzenia przyjaznego i bezpiecznego środowiska, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności. Przedszkole kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, oferując różnorodne zajęcia edukacyjne i terapeutyczne. W Baśniowym Zameczku dzieci uczą się przez zabawę, eksperymentowanie i ciekawość, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Placówka zapewnia również bezpieczne środowisko, w którym dzieci mogą czuć się swobodnie i komfortowo. Nauczyciele w Baśniowym Zameczku to osoby z pasją, które codziennie inspirują i motywują dzieci do nauki i odkrywania świata. Przedszkole oferuje także programy skoncentrowane na rozwijaniu empatii i umiejętności radzenia sobie z emocjami, co jest kluczowe dla rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci. Baśniowy Zameczek posiada kilka oddziałów, w tym przedszkola integracyjne i terapeutyczne, co pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Placówka organizuje również liczne wydarzenia i aktywności, które angażują dzieci i rodziców, tworząc silną wspólnotę. Dzięki zaangażowaniu kadry i nowoczesnym metodom nauczania, Baśniowy Zameczek jest miejscem, gdzie każde dziecko może poczuć się wyjątkowe i ważne.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bukowa 12, 05-500 Piaseczno