west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne przedszkole Biedroneczki w Józefowie to kameralna placówka, która mieści się w wolnostojącym budynku na parterze, co eliminuje niebezpieczne zakamarki i schody. Przedszkole oferuje trzy przestronne, bogato wyposażone i kolorowe sale dydaktyczne, w których dzieci bawią się, uczą i spożywają posiłki. Placówka dysponuje również dostosowaną do potrzeb dzieci łazienką oraz dwoma ogrodzonymi placami zabaw. Przedszkole Biedroneczki skupia się na aktywności artystycznej oraz fizycznej. Oprócz stałego rytmu dnia, dzieci mają czas na swobodne zabawy w grupach. Przedszkole organizuje również ważne uroczystości, które są na stałe wpisane w kalendarz przedszkolny, takie jak Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka oraz Święta Bożego Narodzenia. Ważnym elementem życia przedszkolnego jest integracja z rodzicami, która odbywa się poprzez wspólne wyprawy rowerowe, ogniska i zabawy. W przedszkolu Biedroneczki dzieci mają dostęp do szerokiej oferty zajęć edukacyjnych i rozrywkowych, w tym kółek zainteresowań sportowych, muzycznych, językowych i wielu innych. Placówka bierze również udział w konkursach i programach kulturalno-edukacyjnych. Przedszkole dba o to, aby każde dziecko rozwijało się w interesujących je kierunkach, było przygotowywane do późniejszej nauki w szkole oraz uczone postaw. Kadrę przedszkola tworzą wyłącznie wykwalifikowani pedagodzy, doświadczeni w opiece nad najmłodszymi dziećmi. Zatrudniani są nauczyciele, pedagodzy terapeutyczni oraz specjaliści z edukacji daltońskiej z elementami systemu M. Montessori. Wszyscy pracownicy są zaangażowani w opiekę nad dziećmi, aby były szczęśliwe i bezpieczne każdego dnia. Plan dnia w przedszkolu Biedroneczki jest starannie opracowany, aby nie było w nim miejsca na nudę. Dzieci mają czas na zabawę, naukę oraz nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z rówieśnikami. Przedszkole oferuje również pełnowartościowe posiłki, które są dostosowane do potrzeb dzieci. Przedszkole Biedroneczki jest miejscem, gdzie każde dziecko poczuje się wspaniale. Placówka dba o przytulne wnętrza, ciekawy harmonogram zajęć oraz pełnowartościowe posiłki. Dzięki kameralnej atmosferze, opiekunowie mogą poświęcić czas każdemu dziecku, indywidualnie podchodząc do jego potrzeb i pomagając w codziennych czynnościach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Podstołeczna 6, 05-410 Józefów