west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Bratek w Olsztynie to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i terapeutycznych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. W ofercie przedszkola znajdują się m.in. terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia SI, terapia neurologopedyczna, neurosensomotoryczna integracja odruchów MNRI, terapia widzenia, indywidualna stymulacja słuchu Johansena, rehabilitacja, mikropolaryzacja oraz biofeedback. Placówka organizuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, zajęcia socjoterapeutyczne oraz zajęcia terapeutyczne. Przedszkole Bratek w Olsztynie angażuje się w liczne inicjatywy społeczne i charytatywne, takie jak pomoc powodzianom na południu Polski czy organizacja jasełek dla seniorów w olsztyńskim Domu Pomocy Społecznej. Placówka posiada kilka oddziałów, w tym przy ulicy Warszawskiej 56 oraz przy ulicy Grotha, gdzie dzieci przygotowują się do różnych uroczystości, takich jak Dzień Babci i Dziadka. Przedszkole Bratek w Olsztynie stawia na rozwój społeczny i emocjonalny dzieci, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i terapeutów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole Bratek w Olsztynie to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Józefa Grotha 1, 11-041 Olsztyn