west

Prywatne
Oddział przedszkolny
placeholder

Strefa Kreatywnego Rozwoju Małego Człowieka "Nasza bajka"

Niezweryfikowana
Prywatne
Oddział przedszkolny
star   (-)

Informacje na temat placówki

Centrum Opieki i Radosnej Edukacji Małego Dziecka „Nasza Bajka” w Szczecinie to placówka opiekuńczo-wychowawcza, która oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 1,5 do 3 lat. Placówka działa w warunkach zbliżonych do domowych, pełnych ciepła, życzliwości i radości. Jest to filia przedszkola niepublicznego „Nasza Bajka”. Żłobek prywatny „Nasza Bajka” w Szczecinie stawia na rozwój dzieci poprzez różnorodne zajęcia dydaktyczne, które są dostosowane do ich wieku i możliwości. Dzieci mają okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz językowych. Placówka dba o wszechstronny rozwój maluchów, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. W żłobku „Nasza Bajka” dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprzyja ich naturalnemu rozwojowi. Placówka oferuje również zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które mają na celu kształtowanie postaw proekologicznych u najmłodszych. Dzieci uczą się segregacji odpadów, oszczędzania wody i energii oraz dbania o środowisko naturalne. Placówka zapewnia również zdrowe i zrównoważone posiłki, które są przygotowywane z najwyższej jakości składników. Dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania oraz kultury spożywania posiłków. W żłobku „Nasza Bajka” dużą wagę przykłada się do nauki samodzielności i odpowiedzialności. Żłobek „Nasza Bajka” w Szczecinie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Placówka organizuje liczne wycieczki, warsztaty oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, które mają na celu poszerzanie horyzontów maluchów. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych, które rozwijają ich sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Placówka „Nasza Bajka” w Szczecinie to miejsce, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzieci są otoczone troskliwą opieką, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Żłobek „Nasza Bajka” w Szczecinie to miejsce, które wspiera rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania. Dzieci uczą się współpracy, empatii oraz szacunku dla innych. W żłobku „Nasza Bajka” organizowane są również liczne imprezy okolicznościowe, takie jak Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca czy Święta Bożego Narodzenia. Dzieci mają okazję uczestniczyć w przedstawieniach, konkursach oraz zabawach tematycznych, które dostarczają im wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Placówka „Nasza Bajka” w Szczecinie to miejsce, które łączy edukację z zabawą, tworząc przyjazne i inspirujące środowisko dla najmłodszych. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji, a rodzice mogą być spokojni o ich rozwój i bezpieczeństwo.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

ul. Aloesowa 17, 71-220 Bezrzecze