west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole niepubliczne "Chatka Małolatka" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, posiadająca dwa oddziały: jeden na Mokotowie (Sadyba) przy ul. Orężnej 45, a drugi w Wilanowie przy ul. Królewicza Jakuba 28. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć podstawowych i dodatkowych, które są starannie przygotowane z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. W ramach zajęć podstawowych dzieci mogą uczestniczyć w rytmice, plastyce, logopedii, warsztatach z historii sztuki oraz zajęciach ze zwierzątkami. Dodatkowo, przedszkole oferuje zajęcia z języka angielskiego, tańca, indywidualne zajęcia logopedyczne oraz warsztaty plastyczne. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie talentów plastycznych i muzycznych dzieci, łącząc cechy przedszkola plastycznego i muzycznego. Placówka jest również zaangażowana w organizację licznych projektów i warsztatów, które mają na celu rozwijanie wrażliwości estetycznej i ekspresji plastycznej dzieci. Przedszkole zapewnia dogodne warunki lokalowe, które są przystosowane do potrzeb małych dzieci. W ramach swojej działalności, przedszkole współpracuje z licznymi przyjaciółmi i partnerami, co dodatkowo wzbogaca ofertę edukacyjną. Przedszkole "Chatka Małolatka" jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:30, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb rodziców. Przedszkole jest również aktywne w mediach społecznościowych, gdzie można śledzić aktualności i wydarzenia związane z działalnością placówki. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do odwiedzenia naszych przedszkoli i zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Orężna 45, 02-930 Warszawa