west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Chatka to niepubliczne przedszkole Montessori zlokalizowane w Warszawie, na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Kabaty. Przedszkole oferuje autorski program nauczania języka angielskiego, który jest integralną częścią codziennej edukacji dzieci. Chatka jest pierwszym przedszkolem w Polsce akredytowanym przez Międzynarodową Radę Montessori (IMC), co świadczy o spełnianiu międzynarodowych standardów edukacji Montessori. Przedszkole działa w dwóch lokalizacjach: na Kabatach przy ul. Wańkowicza 5a lok. 69 oraz na Natolinie przy ul. Belgradzka 10 lok. 121. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój dziecka w profesjonalnym środowisku Montessori, gdzie dzieci mają możliwość eksperymentowania, odkrywania i rozwiązywania problemów przy wsparciu wykwalifikowanych nauczycieli. Program Montessori obejmuje również zajęcia w kręgu, podczas których dzieci poznają kontynenty, historię planety oraz inne fascynujące tematy. W Chatce dzieci podejmują samodzielne decyzje i uczą się odpowiedzialności za nie, co sprzyja budowaniu ich osobowości w przyjaznym środowisku. Przedszkole stawia sobie za cel stworzenie warunków, w których każde dziecko czuje się ważnym członkiem społeczności montessoriańskiej, z radością odkrywa otaczający je świat i rozwija swoje skrzydła. Chatka oferuje bogaty program zajęć manualnych i kreatywnych, a zaangażowani nauczyciele dbają o to, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe i spełnione. Placówka jest dumna z dołączenia do międzynarodowej społeczności montessoriańskiej i zachęca rodziców do korzystania z materiałów Międzynarodowej Rady Montessori. Przedszkole Chatka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze pełnej wsparcia, zrozumienia i profesjonalizmu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Belgradzka 10, 02-796 Warszawa