west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Chatka Puchatka to przedszkole niepubliczne zlokalizowane w Bydgoszczy, przy ulicy Żeglarskiej 107. Placówka ta wyróżnia się profilem ekologicznym z elementami zdrowego stylu życia, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy coraz większą wagę przykłada się do ochrony środowiska oraz zdrowego trybu życia. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności dzieci w różnych dziedzinach. W ofercie znajdują się m.in. zajęcia z czytelnictwa, które mają na celu rozwijanie miłości do książek i literatury już od najmłodszych lat. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich obowiązków zawodowych. Przedszkole posiada również profil na Facebooku, gdzie można śledzić aktualności i wydarzenia związane z działalnością placówki. Chatka Puchatka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na lepsze zrozumienie jego potrzeb i wsparcie w rozwoju. Przedszkole jest również zaangażowane w różnego rodzaju projekty ekologiczne, które mają na celu edukację dzieci w zakresie ochrony środowiska. Dzięki temu dzieci uczą się, jak dbać o planetę i jakie działania podejmować, aby żyć w zgodzie z naturą. Chatka Puchatka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także zdobywać nowe umiejętności, które będą przydatne w przyszłości. Placówka oferuje również różnego rodzaju warsztaty i zajęcia dodatkowe, które mają na celu rozwijanie kreatywności i umiejętności manualnych dzieci. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w różnych dziedzinach. Przedszkole jest również miejscem, gdzie dzieci mogą nawiązywać nowe przyjaźnie i uczyć się współpracy w grupie. Chatka Puchatka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żeglarska 107, 85-545 Bydgoszcz