west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkola Czarodziejski Zamek to sieć przedszkoli publicznych i niepublicznych na terenie województwa wielkopolskiego z 18-letnim doświadczeniem. Placówki te oferują szeroki wachlarz zajęć dla dzieci, które mają na celu wszechstronny rozwój maluchów. W ofercie przedszkoli znajdują się zarówno zajęcia edukacyjne, jak i artystyczne oraz sportowe. Przedszkola Czarodziejski Zamek kładą duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i możliwości. Placówki te są wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne, które sprzyjają efektywnej nauce i zabawie. Dzieci mają również dostęp do przestronnych placów zabaw, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Przedszkola Czarodziejski Zamek zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby stale podnosić swoje kwalifikacje. Placówki te współpracują również z psychologami i logopedami, którzy wspierają rozwój dzieci w różnych obszarach. Przedszkola Czarodziejski Zamek organizują liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, które integrują dzieci, rodziców oraz pracowników placówek. W ramach działalności przedszkoli odbywają się również wycieczki edukacyjne, które pozwalają dzieciom na zdobywanie wiedzy w praktyce. Przedszkola Czarodziejski Zamek są miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówki te cieszą się dużym zaufaniem rodziców, którzy doceniają profesjonalizm i zaangażowanie kadry pedagogicznej. Przedszkola Czarodziejski Zamek to idealne miejsce dla każdego dziecka, które chce rozwijać się w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Świerszcza 1, 60-185 Skórzewo