west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Czerwona Ciuchcia" to placówka edukacyjna zlokalizowana w Chodzieży, przy ulicy Łąkowej 1. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i sportowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest podzielona na trzy grupy wiekowe: "Słoneczka" (2,5-3 lata), "Motylki" (4 lata) oraz "Niedźwiadki" (5 lat). Każda z grup ma dostosowany program nauczania, który uwzględnia potrzeby i możliwości dzieci w danym wieku. Przedszkole kładzie duży nacisk na naukę języka angielskiego, który jest realizowany na poziomie rozszerzonym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i są prowadzone w formie zabawy, co pozwala dzieciom na naturalne przyswajanie języka. Oprócz języka angielskiego, przedszkole oferuje również zajęcia sportowe, rytmikę, taniec, karate, plastykę oraz sztukę. Każde z tych zajęć ma na celu rozwijanie różnych umiejętności i zainteresowań dzieci. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra nauczycielska, która dba o rozwój ruchowy, manualny oraz przygotowanie dzieci do szkoły. Nauczycielki są uśmiechnięte i miłe, co tworzy przyjazną atmosferę w placówce. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia, takie jak Dzień Pszczoły, spotkania z pielęgniarką czy warsztaty budowania domów, które wzbogacają program edukacyjny i dostarczają dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Placówka prowadzi zapisy przez cały rok, a rodzice zainteresowani ofertą mogą odwiedzić przedszkole osobiście lub skontaktować się telefonicznie. Przedszkole oferuje również oddział 5-godzinny za 190 zł miesięcznie. Opinie rodziców są bardzo pozytywne, podkreślają oni zaangażowanie nauczycieli oraz ciepłą i troskliwą opiekę nad dziećmi. Przedszkole posiada również galerię zdjęć, która pozwala rodzicom na bieżąco śledzić, co dzieje się w placówce. Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Czerwona Ciuchcia" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i spędzać czas w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łąkowa 1, 64-800 Chodzież