west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Domowe Przedszkole to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego z podopiecznych, przedszkole zapewnia małą liczebność grup wiekowych – do 18 dzieci. Placówka oferuje bezpieczne i kreatywne środowisko do nauki oraz zabawy. Każdy dzień w Domowym Przedszkolu to nowa przygoda, która ma na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Przedszkole posiada różnorodne grupy wiekowe, takie jak Żyrafki (4-latki), Sówki (5-6 latki) oraz Rybki (3-latki), co pozwala na dostosowanie programu edukacyjnego do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. W ofercie przedszkola znajdują się również zajęcia dodatkowe, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka dba o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowe i miało możliwość rozwijania swoich pasji i talentów. Domowe Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Przedszkole stawia na kreatywność, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego dziecka, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla najmłodszych. Placówka jest również aktywna w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube i Instagram, co pozwala rodzicom na bieżąco śledzić wydarzenia i aktywności przedszkola. Domowe Przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Św. Andrzeja Boboli 49B, 15-649 Białystok