west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Katolickie "Dorotka" w Elblągu to placówka o charakterze katolickim, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci w duchu wartości chrześcijańskich. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i wychowawcze oraz opiekuńcze. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, które mają na celu rozwijanie ich umiejętności społecznych, emocjonalnych, fizycznych i intelektualnych. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby, zainteresowania i możliwości. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo. Nauczyciele starają się tworzyć atmosferę sprzyjającą nauce i zabawie, jednocześnie wspierając rozwój duchowy dzieci poprzez codzienne modlitwy, uczestnictwo w mszach świętych oraz naukę wartości chrześcijańskich. Przedszkole "Dorotka" organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną oraz angażują rodziców w życie placówki. Wśród nich znajdują się m.in. jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziny, pikniki, wycieczki oraz konkursy plastyczne i muzyczne. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań, a także nawiązywania przyjaźni i budowania relacji z rówieśnikami. Placówka współpracuje z różnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz realizację ciekawych projektów i inicjatyw. Przedszkole "Dorotka" angażuje się również w działania charytatywne, ucząc dzieci empatii i wrażliwości na potrzeby innych. W ramach takich działań organizowane są zbiórki darów, akcje pomocowe oraz współpraca z fundacjami i stowarzyszeniami. Przedszkole "Dorotka" to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, szacunku i akceptacji. Placówka stawia na współpracę z rodzicami, którzy są traktowani jako partnerzy w procesie wychowawczym. Dzięki temu możliwe jest wspólne dążenie do jak najlepszego rozwoju dzieci i przygotowanie ich do dalszej edukacji oraz życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rawska 16A, 82-300 Elbląg