west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE POLSKO-NIEMIECKIE "ENE DUE RABE"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dwujęzyczne Przedszkole Polsko-Niemieckie „Ene due Rabe” w Poznaniu to placówka edukacyjna, która oferuje unikalne podejście do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się przy ulicy M. Palucha 15 w Poznaniu i jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 17:00, przez cały rok. Placówka ta kładzie duży nacisk na dwujęzyczność, co oznacza, że dzieci mają możliwość nauki zarówno w języku polskim, jak i niemieckim. Dzięki temu, dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe, ale także zyskują lepsze zrozumienie różnych kultur i tradycji. Przedszkole „Ene due Rabe” oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje różnorodne projekty tematyczne, zajęcia artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Dzieci mają również dostęp do nowoczesnych materiałów dydaktycznych i zabawek, które wspierają ich rozwój intelektualny i emocjonalny. Placówka zapewnia również zdrowe i zrównoważone wyżywienie, dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci. Przedszkole „Ene due Rabe” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu, dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Przedszkole „Ene due Rabe” to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszy start w edukacji i życiu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mieczysława Palucha 15, 60-409 Poznań