west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Dzwoneczek to placówka edukacyjna zlokalizowana w Jastrzębiu-Zdroju, oferująca opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka składa się z dwóch oddziałów: Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi oraz Żłobka Niepublicznego, a także Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Dzwoneczek II. Pierwszy oddział znajduje się przy ul. Powstańców Śl. 109, z wejściem również od ul. Fredry, natomiast drugi oddział mieści się przy ul. Odpolany 5. Przedszkole Dzwoneczek oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na integrację oraz specjalne potrzeby edukacyjne, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci. Przedszkole Dzwoneczek jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz przestronne sale zabaw, które sprzyjają aktywności fizycznej i kreatywności dzieci. Przedszkole Dzwoneczek to idealne miejsce dla rodziców, którzy szukają profesjonalnej opieki i edukacji dla swoich dzieci w Jastrzębiu-Zdroju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Powstańców Śląskich 109, 44-268 Jastrzębie-zdrój