west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Malucha "Ele Mele Dutki" to przytulne i kameralne miejsce, idealne dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Placówka oferuje wieloletnie doświadczenie i domowy charakter, co zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego osobiste potrzeby i upodobania. Akademia zapewnia rodzinną atmosferę oraz opiekę doświadczonych absolwentek renomowanych szkół. W ofercie znajdują się zajęcia i zabawy wspomagające rozwój psychoruchowy, dostosowane do wieku i możliwości dziecka, a także zajęcia terapeutyczne, takie jak elementy integracji sensorycznej, muzykoterapia i aromaterapia. Placówka oferuje również karnety dostosowane do potrzeb rodziców, w tym opiekę na godziny lub 24-godzinną, 7 dni w tygodniu, także dla dzieci o szczególnych potrzebach. Akademia znajduje się w doskonałej lokalizacji w Warszawie Bemowo-Jelonki, oferując warunki pobytu w domu z ogródkiem. Organizowane są również imprezy okolicznościowe oraz zajęcia dodatkowe. Akademia Malucha "Ele Mele Dutki" to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, rozwijając swoje umiejętności i talenty w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szaserów 31, 04-306 Warszawa