west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Elemelek to placówka edukacyjna, której misją jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka ta stawia na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, poznawczych oraz fizycznych swoich wychowanków. W przedszkolu realizowany jest program nauczania, który łączy elementy edukacji formalnej z zabawą, co pozwala dzieciom na naukę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Przedszkole Elemelek oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Placówka współpracuje z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i możliwości. W przedszkolu Elemelek duży nacisk kładziony jest na współpracę z rodzicami. Regularnie organizowane są spotkania i konsultacje, które mają na celu wymianę informacji na temat postępów i rozwoju dzieci. Rodzice są również zachęcani do aktywnego udziału w życiu przedszkola, poprzez udział w różnych wydarzeniach i uroczystościach. Placówka dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków. Przedszkole Elemelek zapewnia odpowiednie warunki higieniczne oraz zdrowe i zrównoważone posiłki, które są przygotowywane zgodnie z zaleceniami dietetyków. Dzieci mają również możliwość codziennego spędzania czasu na świeżym powietrzu, co sprzyja ich zdrowemu rozwojowi fizycznemu. Przedszkole Elemelek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w atmosferze akceptacji i wsparcia. Placówka ta stawia na wartości takie jak szacunek, empatia, odpowiedzialność oraz współpraca. Dzięki temu dzieci uczą się nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również wartości, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kostrzyńska 64, 66-400 Gorzów wielkopolski