west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Elipsoida to placówka edukacyjna, która stawia na jakość kształcenia, a nie na ilość. W jej skład wchodzą niepubliczne przedszkola oraz integracyjna podstawowa szkoła Montessori. Placówka oferuje wszechstronny rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny i duchowy, zapewniając dzieciom bezpieczne i szanujące środowisko, w którym mogą odkrywać swoje pasje i zainteresowania. Elipsoida kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, umożliwiając mu rozwijanie umiejętności w jego własnym tempie, bez presji i standaryzacji. W ofercie edukacyjnej znajdują się programy Montessori, integracja, katecheza Dobrego Pasterza oraz porozumienie bez przemocy (NVC). Placówka prowadzi przedszkola w dzielnicach Ursus i Włochy oraz szkołę podstawową. Dodatkowo, Elipsoida oferuje zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci w ramach tzw. nieżłobka. Placówka jest miejscem, do którego dzieci przychodzą z radością, gotowe do zdobywania nowych umiejętności i realizacji swoich pasji w komfortowych i spokojnych warunkach. Elipsoida zapewnia również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które wspierają rozwój dzieci na różnych płaszczyznach. Dzięki temu, dzieci uczą się nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które będą przydatne w ich dalszym życiu. Placówka jest również aktywna w organizowaniu różnorodnych warsztatów i projektów, które angażują dzieci i rozwijają ich kreatywność oraz umiejętności społeczne. Elipsoida to miejsce, które dba o harmonijny rozwój każdego dziecka, zapewniając mu wsparcie i motywację do nauki oraz odkrywania świata.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Władysława Żeleńskiego 5, 02-403 Warszawa