west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Fabryka Fantazji to miejsce pełne ciepła, radości i uśmiechu dziecka, gdzie dzieciństwo nabiera prawdziwego blasku. Każdy dzień w przedszkolu to nowa przygoda, która przenosi przedszkolaki do krainy fantazji. Placówka zapewnia dzieciom wszechstronną edukację, dbając o ich jak najlepszy rozwój w niepowtarzalnej, rodzinnej atmosferze. Dzieci zdobywają cenną wiedzę i umiejętności przydatne w kolejnych etapach edukacji. Przedszkole oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi z cukrzycą, smaczne i urozmaicone posiłki przygotowywane w własnej kuchni oraz posiada certyfikaty Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród Jakości za osiągnięcia w doskonaleniu zarządzania zgodnego z Modelem EFQM. Wizja przedszkola zakłada, że jest to placówka przyjazna, otwarta na potrzeby dziecka, szanująca jego prawa i innowacyjność, przygotowująca dzieci do podjęcia nauki w szkole. Rodzice są partnerami uczestniczącymi w życiu przedszkola. Przedszkole stwarza dzieciom możliwość samorealizacji, kreatywnego myślenia, działania i przeżywania, uczestniczenia w ciekawych zajęciach oraz poznawania otaczającej rzeczywistości z zachowaniem wartości uniwersalnych: dobra, prawdy i piękna. Misja przedszkola obejmuje realizację zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych wobec dziecka, tworzenie warunków do nabywania umiejętności zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka, kierowanie się zasadami wynikającymi z Konwencji Praw Dziecka oraz powszechnie przyjętymi normami społecznymi i moralnymi, analizowanie i ocenianie efektów pracy oraz wspieranie działań wychowawczych i edukacyjnych rodziców. Przedszkole Fabryka Fantazji to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kłuszyńska 19, 60-136 Poznań