west

Językowe
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole "Mali Artyści"

Niezweryfikowana
Kreatywne
Językowe
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole powstaje po to, aby stworzyć dla Waszych pociech przyjazną i rodzinną atmosferę, oraz idealne warunki dla ich rozwoju emocjonalnego, społecznego i fizycznego. „Fajne Przedszkole” to nowa placówka oświatowa zarejestrowana w Wydziale Edukacji miasta Krakowa pod nazwą „Niepubliczne Przedszkole – Mali Artyści”. Placówka zlokalizowana jest w spokojnej okolicy osiedla „Fajny Dom”, z dala od zgiełku miasta, przy ul. Sołtysowskiej z dogodnym wjazdem od Alei Pokoju. Lokal spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa oraz wymogi higieny konieczne dla tego typu placówek. Dzieci zapraszamy do czterech ciepłych, w pełni wyposażonych sal, gdzie w kameralnych grupach (12-15 osób) będą mogły uczyć się, bawić, rozwijać swoje zdolności i poznawać nowych kolegów. Wszystkie te zajęcia odbywają się pod kierunkiem wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej, która od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 18:00 (godziny pracy przedszkola) opiekuje się dziećmi i jest również do Państwa dyspozycji. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Czas pracy z dziećmi dostosowujemy do ich potrzeb i możliwości. Indywidualnie podchodzimy do dzieci, starając się rozwijać ich zdolności i predyspozycje. Wpajamy zasady i normy współżycia społecznego, utrwalamy poczucie godności i poszanowania godności innych. Nasze przedszkole ma możliwość organizowania zajęć na terenie własnego ogródka przylegającego do sal przedszkolnych (dwie piaskownice, trampolina, domki, stoliki i ławeczki). Tak więc Państwa pociechy będą mogły ucząc się jednocześnie przebywać na świeżym powietrzu. Zapraszamy do „Fajnego Przedszkola”.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sołtysowska 12A/47,48, 31-589 Kraków