west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Figielek to kameralne przedszkole niepubliczne zapewniające swoim wychowankom rodzinną atmosferę, świetną zabawę i edukację na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, wieloletnie doświadczenie i sprawdzone procedury. Naszym podopiecznym zapewniamy prawidłowy rozwój. Nasze priorytety to radość maluchów i zadowolenie rodziców. Robimy wszystko, żeby Figielek był wzorem idealnego przedszkola, a efekty tych działań są widoczne na co dzień: dzieci kochają Figielka! Przedszkole Figielek oferuje codzienne zajęcia z języka angielskiego, co pozwala dzieciom na naturalne przyswajanie języka obcego w codziennych sytuacjach. Dodatkowo, przedszkole organizuje różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia taneczne, gimnastyka korekcyjna, logopedia, praca z baśnią, muzyka etniczna oraz program aktywności Knillów. Figielek to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Przedszkole kładzie duży nacisk na integrację sensoryczną oraz wczesne wspomaganie rozwoju, co jest szczególnie ważne dla dzieci z różnymi potrzebami rozwojowymi. Kadra pedagogiczna Figielka to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu dzieci uczęszczające do przedszkola Figielek mają zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. Przedszkole Figielek to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. W Figielku panuje rodzinna atmosfera, która sprzyja nauce i zabawie. Przedszkole dba o wszechstronny rozwój swoich wychowanków, oferując im bogaty program edukacyjny oraz liczne zajęcia dodatkowe. Dzięki temu dzieci uczęszczające do Figielka są dobrze przygotowane do dalszej edukacji i życia społecznego. Figielek to przedszkole, które dba o rozwój Twojego dziecka.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Janosika 3a, 85-794 Bydgoszcz