west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

First Step to Przedszkole Anglojęzyczne i Żłobek umiejscowione w Krakowie (blisko Bonarka City Center), w których zajęcia prowadzi doskonały zespół wykwalifikowanych nauczycieli. Jest to niepowtarzalna ze względu na klimat, atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia nowoczesna placówka. Powstała na skutek bogatych doświadczeń oraz wymarzonych innowacyjnych rozwiązań dotrzymujących kroku współczesnym dzieciom i rodzicom. Naszym głównym celem jest wprowadzenie Dzieci w anglojęzyczny świat w jak najbardziej naturalny sposób. W żłobku język angielski wprowadzamy poprzez naukę piosenek i podstawowych zwrotów, a w przedszkolu Native Speaker to jeden z dwóch nauczycieli prowadzących grupę, który poprzez immersję językową wprowadza Dzieci w znajomość całych zwrotów podczas wspólnej zabawy. Nasza edukacja kieruje się trzema najważniejszymi zasadami: współpraca, samodzielność i wolność. Daje to Dziecku możliwość pracy zgodnie z jego indywidualną drogą rozwoju, ponieważ podążanie za potrzebami Dziecka jest dla nas najważniejsze. W naszym przedszkolu zależy nam na tym, aby Państwa pociecha nie tylko rozwijała swój mózg, ale potrafiła radzić sobie ze stresem, zdobywała przyjaciół, posiadała zestaw niezbędnych kompetencji życiowych. W naszym przedszkolu opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra nauczycielska, a program nauczania prowadzony jest zgodnie z najnowszą podstawą programową MEN. Zapewniamy opiekę psychologa oraz logopedy, a sami staramy się wspomagać codzienny rozwój emocjonalny i społeczny. Podczas zajęć Dziecko przyswaja nie tylko język obcy, ale także uczy się dobrego zachowania w gronie rówieśników, podstaw higieny, czy też zasad prawidłowego zachowania się na drodze podczas wyjść na spacer poza teren przedszkola. Lekcje języka angielskiego odbywają się w trakcie codziennych zajęć (min. 4h dziennie), a w szczególności poprzez dobrą zabawę, dzięki czemu maluch szybko i bez stresu przyswaja język obcy. Nasz żłobek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy, a rekrutacja trwa przez cały rok. Dysponujemy miejscami w dwóch, niedługo trzech grupach wiekowych – ok. 12-15 Dzieci w grupie. Opiekę zapewniamy w godzinach 7.15 do 17.00. Aby wspomóc rozwój Dziecka prowadzimy mnóstwo zajęć plastycznych, zabaw na świeżym powietrzu czy też codzienne czytanie, które pobudza wyobraźnię Dziecka jak i pozwala przyswoić nowo poznane słowa. Uczymy samodzielności oraz podstaw higieny, jednakże najważniejsze jest dla nas zapewnienie każdemu Dziecku poczucia bezpieczeństwa już od pierwszych chwil adaptacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Beskidzka 4C, 30-622 Kraków