west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Fun & Math to brytyjskie przedszkole matematyczne zlokalizowane w Szczecinie, które oferuje unikalne podejście do edukacji przedszkolnej. Placówka łączy naukę matematyki z nauką języka angielskiego, tworząc środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w sposób naturalny i przyjemny. Przedszkole mieści się w odrestaurowanej willi na Starym Pogodnie, co zapewnia spokojne i bezpieczne otoczenie, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. W pobliżu znajduje się Skwer Zdrowia oraz park miejski im. Jana Kasprowicza z ogrodem botanicznym, co dodatkowo sprzyja zdrowemu i aktywnemu trybowi życia dzieci. Przedszkole Fun & Math wyróżnia się na tle innych placówek dzięki swojej unikalnej ofercie edukacyjnej. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w Akademii Małego Einsteina, gdzie poprzez fascynujące eksperymenty i doświadczenia odkrywają magię nauki. Program nauczania obejmuje również glottodydaktykę, czyli naukę pisania, czytania i rozumienia, co sprawia, że każda chwila nauki jest dla dzieci przyjemnością. Nauka języka angielskiego odbywa się w sposób intuicyjny, naturalny i przyjemny, co pozwala dzieciom na szybkie przyswajanie nowego języka. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o rozwój każdego dziecka, dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości. W placówce funkcjonuje pięć grup wiekowych, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do etapu rozwoju dzieci. Przedszkole Fun & Math stawia na kreatywną naukę i inspirującą zabawę, co w połączeniu z brytyjskim akcentem edukacyjnym zapewnia świetny start w przyszłość. Dzięki lokalizacji w zielonej okolicy, dzieci mają możliwość codziennego kontaktu z naturą, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Przedszkole współpracuje również z różnymi partnerami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie dzieciom jeszcze lepszych warunków do nauki i zabawy. Fun & Math to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje, przygotowując się do dalszej edukacji w sposób radosny i pełen entuzjazmu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Henryka Siemiradzkiego 8, 71-331 Szczecin