west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Gabi to miejsce przyjazne dzieciom, które oferuje dobrą zabawę, mądrość, wiedzę, uśmiech, szczęście i radość. Przedszkole pomaga dzieciom nabrać pewności siebie, poczucia własnej wartości i odnaleźć swoje miejsce na świecie. Misją przedszkola jest tworzenie przyjaznej, domowej atmosfery oraz zapewnienie optymalnych warunków do rozwijania osobowości dzieci, zaspokajania ich potrzeb, wspierania w rozwijaniu zdolności i zainteresowań. Przedszkole stwarza atmosferę akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której dziecko bawi się, uczy, nabywa umiejętności rozwijając swoją osobowość i aktywność wobec siebie, innych ludzi i otaczającego świata. Placówka kształtuje postawy twórcze przedszkolaków, stosując w działalności dydaktyczno-wychowawczej aktywizujące metody i techniki prowadzące do rozwoju twórczego myślenia i działania. Głównym celem przedszkola jest wspomaganie dziecka w jego wszechstronnym rozwoju, w tym również w budowaniu systemu wartości i rozwijaniu umiejętności współdziałania z innymi. Zajęcia nie są celem samym w sobie, lecz narzędziem służącym do realizacji wybranych celów. Cele przedszkola obejmują kształtowanie intelektu, emocji, umiejętności społecznych, samodzielności, niezależności oraz poczucia humoru. Przedszkole realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Działa zgodnie z wymogami MEiN, Urzędu Miasta Krakowa oraz Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Placówka jest wyposażona w mechaniczny system wentylacji wraz z systemem filtrów antysmogowych 2,5PM, zapewniających idealnie czyste powietrze wewnątrz obiektu. W celu doskonalszej realizacji zadań wychowawczych, opiekuńczych i edukacyjnych dzieci oraz możliwości indywidualnego podejścia do każdego dziecka, przedszkole zapewnia małą liczebność grup wiekowych. Przedszkole i żłobek pracują od 7:00 do 17:30 od poniedziałku do piątku przez cały rok z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, trzytygodniowej przerwy wakacyjnej (zazwyczaj pierwsze trzy tygodnie sierpnia) oraz innych dni ustalonych z rodzicami podczas pierwszego zebrania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Doktora Jana Piltza 22, 30-392 Kraków