west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Prywatne Przedszkole Groszek w Bielsku-Białej to placówka, która zapewnia opiekę nad dziećmi od 6:30 do 17:00. Przedszkole działa w dwóch lokalizacjach: przy ul. Akademii Umiejętności 35 oraz ul. Słowackiego 50. W przedszkolu dzieci uczą się i bawią w małych grupach liczących od 12 do 14 dzieci, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Personel przedszkola posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne, co gwarantuje wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole stosuje nowoczesne metody dydaktyczne i oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych oraz wyjazdowych bez dodatkowych opłat. W ramach adaptacji do przedszkola, rodzice mogą towarzyszyć swoim dzieciom na zajęciach oraz korzystać z fachowych porad specjalistów. Miesięczny koszt pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 800 zł, do czego należy doliczyć koszt wyżywienia: 14 zł dziennie za śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, lub 16 zł dziennie za dietę specjalną. Przedszkole oferuje zniżki dla rodzeństwa oraz dla rodzin posiadających legitymację programu Rodzina+ i Kartę Dużej Rodziny. Czesne obejmuje wszystkie zajęcia dodatkowe w przedszkolu, takie jak język angielski, kółko plastyczne, taneczne, przyrodniczo-badawcze, majsterkowo, kuchcikowo, gimnastyka i rytmika. Dodatkowo, przedszkole organizuje zajęcia wyjazdowe, w tym basen, zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia w ramach celu rocznego, jazdę konną, wyjazdy do kina i teatru, warsztaty biblioteczne oraz wycieczki. W ramach zajęć dydaktycznych organizowane są również wyjścia. W młodszych grupach dzieci mają zapewnioną opiekę dwóch pań. Przedszkole zapewnia pieluszki i inne środki higieniczne, organizuje urodziny dla dzieci (tort, szampanik, prezent), paczki mikołajowe, prezenty na Dzień Dziecka, ubezpieczenie, podręczniki oraz filmy z przedszkolnych uroczystości. Dzieci przynoszą do przedszkola jedynie papcie oraz akcesoria do mycia zębów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Akademii Umiejętności 35, 43-300 Bielsko-biała