west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jesteśmy niepubliczną placówką oświatową wpisaną na listę placówek oświatowych Wydziału Oświaty w Szczecinie. Naszym atutem są komfortowe warunki – parterowy dom, przystosowany do potrzeb dzieci, fantastyczny ogród z certyfikowanym placem zabaw, bezpieczną nawierzchnią oraz rodzinna atmosfera. Uczymy i wychowujemy dzieci od 2008 roku. Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6 lat! Zapewniamy wszechstronny rozwój Dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem oraz zainteresowaniami, rozbudzenie twórczej aktywności Dziecka, nabywanie samodzielności w działaniu, doskonałą zabawę, podczas której Dziecko poznaje świat, rozwija i buduje swoje marzenia. To co nas wyróżnia to kameralność, praca w małych grupach, spójność metod wychowawczych, szczególną wagę przywiązujemy do zasad dobrego wychowania – savoir-vivre, zatrudniamy pedagoga specjalnego, który realizuje orzeczenia poradni pedagogiczno-psychologicznych. Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:30 przez cały rok kalendarzowy, z wyjątkiem miesiąca sierpnia, który jest miesiącem wakacyjnym. Zapraszamy Dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Prowadzimy dwa oddziały. Posiadamy dwie sale, toaletę, szatnię oraz ogród. Ramowy rozkład dnia obejmuje przyjście dzieci, zabawy dowolne, gimnastykę, śniadanie, zajęcia programowe, zajęcia dodatkowe, zabawy symulowane, pobyt na świeżym powietrzu, zabawy w ogrodzie, spacery, wycieczki, zabawy dydaktyczne, obiad, relaks, podwieczorek, praca indywidualna, zabawy w sali i na powietrzu, indywidualne rozmowy z rodzicami oraz powrót dzieci do domu. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Istnieje możliwość dodatkowych zapisów w miarę wolnych miejsc w ciągu całego roku szkolnego. Zapisu dokonuje się na podstawie Karty Zgłoszenia Dziecka wypełnionej przez Rodziców lub prawnych opiekunów oraz po wpłaceniu opłaty wpisowej. Rodzice zainteresowani zapisaniem Dziecka do naszej placówki proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bośniacka 32, 70-842 Szczecin