west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem wśród lokalnej społeczności. Szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i pozalekcyjnych, które mają na celu wszechstronny rozwój uczniów. W ofercie edukacyjnej znajdują się zarówno zajęcia obowiązkowe, jak i dodatkowe, takie jak kółka zainteresowań, projekty edukacyjne, zajęcia sportowe oraz artystyczne. Szkoła kładzie duży nacisk na rozwijanie pasji i talentów uczniów, oferując im możliwość uczestnictwa w różnorodnych konkursach i zawodach. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym dobrze wyposażonymi pracowniami komputerowymi, salami gimnastycznymi oraz biblioteką. W szkole działa również stołówka, która zapewnia uczniom zdrowe i smaczne posiłki. Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie angażuje się w liczne projekty edukacyjne, które mają na celu podniesienie jakości kształcenia oraz rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów. Szkoła organizuje wiele wydarzeń i uroczystości, które integrują społeczność szkolną oraz lokalną. Wśród nich znajdują się m.in. obchody Dnia Niepodległości, Mikołajki, Dzień Pluszowego Misia, a także różnorodne warsztaty i wycieczki edukacyjne. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych, takich jak piłka nożna, lekkoatletyka czy zajęcia taneczne. Szkoła współpracuje z lokalnymi klubami sportowymi, co umożliwia uczniom rozwijanie swoich umiejętności sportowych na wyższym poziomie. W Zespole Szkół Społecznych w Grzybowie działa również Szkolny Klub Wolontariatu, który angażuje uczniów w różnorodne akcje charytatywne i społeczne. Wolontariusze regularnie odwiedzają schroniska dla zwierząt, domy dziecka oraz organizują zbiórki na rzecz potrzebujących. Szkoła promuje wartości takie jak empatia, odpowiedzialność i współpraca, co przyczynia się do kształtowania postaw obywatelskich wśród uczniów. Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby podnosić swoje kompetencje zawodowe. Szkoła dba o indywidualne podejście do każdego ucznia, oferując wsparcie psychologiczne, pedagogiczne oraz logopedyczne. W placówce działa również psycholog, pedagog oraz logopeda, którzy wspierają uczniów w pokonywaniu trudności edukacyjnych i emocjonalnych. Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie to miejsce, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać wiedzę oraz kształtować swoje umiejętności społeczne. Szkoła stawia na nowoczesne metody nauczania, które angażują uczniów i zachęcają do aktywnego uczestnictwa w procesie edukacyjnym. Dzięki temu absolwenci szkoły są dobrze przygotowani do dalszej edukacji oraz życia zawodowego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szlachecka 4, 62-300 Sokołowo