west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Gucio to miejsce, do którego dzieci lubią przychodzić - przyjazne, bezpieczne i nowocześnie wyposażone. Profesjonalny i empatyczny zespół opiekunów i wychowawców dba o zapewnienie optymalnych warunków dla wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka. Codziennie rozwijamy zdobyte umiejętności i uczymy się nowych. Starannie przygotowujemy kreatywne i różnorodne zajęcia. Opiekujemy się dziećmi mądrze – zachęcamy do samodzielności, odkrywamy talenty, uczymy wrażliwości na świat i drugiego człowieka. Z wyczuciem, troską i poszanowaniem indywidualności kształtujemy dobre nawyki dzieci powierzonych naszej opiece. Dla naszych maluszków mamy lokal o powierzchni 300 m2. Są to 3 przestronne sale zabaw. Jedna sala ma duży taras z którego chętnie korzystają dzieciaki podczas ładnej pogody. Sypialnie gdzie w zaciszu można odpocząć po intensywnych i ciekawych zajęciach. Toalety z prysznicami oraz zaplecze gastronomiczne. Lokal został wyposażony m.in. w system wentylacji mechanicznej, system oddymiania, hydranty, drzwi przeciwpożarowe, oświetlenie zgodne z Polską Normą. Żłobek Gucio to miejsce w pełni przyjazne dzieciom – posiada atestowane wyposażenie sal i placu zabaw, meble i toalety dostosowano do wzrostu maluszków, we wszystkich pomieszczeniach jest ogrzewanie podłogowe. W trosce o higienę w żłobku, używamy specjalistycznych środków myjących i dezynfekujących. Posiadamy także plac zabaw o powierzchni 400 m2. Który nasze dzieciaki uwielbiają. Nasz żłobek Gucio otrzymał wpis do ewidencji żłobków i klubów dziecięcych w Starachowicach ZAŚWIADCZENIE NR 1, co gwarantuje najwyższy standard opieki nad dziećmi, częste kontrole UM, Sanepidu oraz Straży Pożarnej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Podgórze 109, 27-200 Starachowice