west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Hipopo Niepubliczne Przedszkole XXI w. Centrum Edukacji Lokalnej Monika Rembowska

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze Przedszkole powstało z miłości do dzieci i szerzenia wśród nich pasji do nauki. Stworzyliśmy placówkę, w której panują bezpieczne warunki sprzyjające zabawie i poznawaniu świata przy pomocy zmysłów i obserwacji otoczenia. Realizujemy autorski program wychowania przedszkolnego, dzięki czemu Prywatne Przedszkole HIPOPO jest znane na cały Ursus. Tu znajduje się nasza siedziba, każdego dnia odwiedzana przez dzieci, nad którymi sprawujemy opiekę. Z racji tego, że warszawską dzielnicę Ursus zamieszkuje ponad 60 tys. osób, z czego ponad 11 tys. stanowią dzieci, czuliśmy się zobowiązani otworzyć tu Prywatne Przedszkole. Placówkę, gdzie będą realizowane podstawy programowe wychowania przedszkolnego oraz szereg nowatorskich metod, wspomagających nauczanie. Jeśli poszukują Państwo żłobka lub przedszkola, w którym dzieci znajdą bezpieczne schronienie, Warszawa ma wiele do zaoferowania. W dzielnicy Ursus czekamy my – wykwalifikowana kadra HIPOPO. Jeżeli interesuje Państwa godne polecenia Niepubliczne Przedszkole Ursus to dzielnica, w której je znajdziecie. Prowadzimy całoroczny nabór, przyjmując dzieci w wieku od 2 roku do 6 lat. W poszukiwaniu odpowiedniej placówki dla dziecka, warto rozejrzeć się w bezpośredniej okolicy swojego miejsca zamieszkania. Jeżeli jest to Warszawa – Ursus, zachęcamy do odwiedzin w kameralnym przedszkolu, które prowadzimy. Nasza placówka wyróżnia się profilem językowo-artystycznym oraz elastycznym podejściem do najmłodszych. W pracy kierujemy się dobrem dzieci, dlatego wszelkie formy wspólnego spędzania czasu są starannie zaplanowane i dobrane do indywidualnych możliwości naszych Podopiecznych. Prywatne Przedszkole i Żłobek HIPOPO jest doskonale zorganizowaną przestrzenią. Uczymy dzieci samodzielności, empatii, twórczego rozwiązywania problemów. Wykorzystując skuteczne i przyjazne sposoby, przeciwdziałamy agresywnym zachowaniom. Pokazujemy też, jak być dobrym, przyjacielskim i zarażać innych pozytywną energią. Aby wyjść naprzeciw potrzebom maluchów, oferujemy zajęcia adaptacyjne. Pozwalają one poznać naszą placówkę oraz zrozumieć, że Prywatne Przedszkole HIPOPO to wyjątkowe miejsce, do którego chodzi się z dumą i przyjemnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dzieci Warszawy 27A, 02-495 Warszawa