west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Horyzonty Poznań, prowadzone przez Fundację STERNIK, to placówka edukacyjna, która wspiera rodziców w procesie wychowywania i kształcenia ich dzieci. Misją przedszkola jest pomoc rodzicom w wychowaniu dobrych i szczęśliwych ludzi w dynamicznie zmieniającym się świecie. Przedszkole realizuje wysokiej jakości edukację personalistyczną, kładąc nacisk na kształtowanie postaw opartych na chrześcijańskiej wizji człowieka oraz fundamentalnych wartościach, takich jak godność osoby ludzkiej, wolność, prawda, sprawiedliwość i miłość. Placówka wyróżnia się podejściem, w którym rodzice są uznawani za pierwszych i najważniejszych wychowawców swoich dzieci. Przedszkole oferuje wsparcie poprzez programy dydaktyczno-wychowawcze, takie jak Program Optymista, który jest podstawą pracy z dziećmi. Ważnym elementem jest także tutoring, który ma na celu wsparcie dziecka w osiągnięciu maksimum jego możliwości. Przedszkole Horyzonty kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co jest widoczne w codziennej pracy z dziećmi. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, w tym zajęcia z małej i dużej motoryki, zabawy polonistyczne i matematyczne, zajęcia plastyczne oraz grafomotorykę. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych oraz projektach edukacyjnych. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola Horyzonty podkreślają zaangażowanie kadry pedagogicznej oraz atmosferę panującą w placówce. Przedszkole jest miejscem, gdzie zasady i wartości są jasne i spisane, co daje poczucie bezpieczeństwa zarówno rodzicom, jak i dzieciom. W przedszkolu dziecko nie jest samotną wyspą, lecz częścią rodziny, a jego problemy są traktowane poważnie. Przedszkole Horyzonty oferuje również wsparcie duchowe poprzez formację duchową oraz organizację szkoleń i wykładów dla rodziców. Placówka prowadzi rekrutację na bieżąco, a czesne wynosi 1040 zł miesięcznie dla grup 3, 4 i 5-latków oraz 1140 zł miesięcznie dla klasy startowej (zerówki). Wpisowe wynosi odpowiednio 2080 zł i 2280 zł. Przedszkole Horyzonty to miejsce, gdzie dzieci uczą się wartości, które są ważne dla rodziców, a kadra pedagogiczna wspiera rodziny w procesie wychowawczym, dbając o rozwój i dobrostan każdego dziecka.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dobrowita 22, 61-063 Poznań