west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Integracyjne Językowe Przedszkole Montessori, znane również jako Aniołkowo, to placówka edukacyjna, która oferuje wszechstronny rozwój dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Przedszkole kładzie szczególny nacisk na indywidualne potrzeby każdego dziecka oraz naukę samodzielności. W Aniołkowie dzieci mają codzienny kontakt z językiem angielskim, co pozwala im na naturalne przyswajanie języka obcego. Placówka oferuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, w tym zajęcia specjalistyczne i profilaktykę logopedyczną. Przedszkole jest również miejscem integracyjnym, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i emocjonalne. Aniołkowo posiada własną kuchnię, która zapewnia zdrowe i zrównoważone posiłki dla dzieci. Placówka jest przystosowana do potrzeb dzieci z różnymi ograniczeniami, dzięki braku barier architektonicznych. Dzieci mają również dostęp do dużego ogrodu, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Przedszkole jest monitorowane, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Nauczyciele w Aniołkowie to osoby z wielkim sercem i zaangażowaniem, które indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Przedszkole przyjmuje zapisy przez cały rok, w miarę dostępności miejsc. Rodzice mogą odwiedzać placówkę podczas dni otwartych, które odbywają się w każdą środę w godzinach 10:00 – 13:00. Aniołkowo oferuje również promocje dla nowych rodziców oraz zniżki dla rodzeństwa. Placówka zachęca do odwiedzenia swojej strony na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji i aktualności.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nenufarów 8, 04-958 Warszawa