west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Integracyjny Żłobek "Tęczowa Kraina"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Tęczowa Kraina to prywatne przedszkole, które oferuje nowoczesne i przyjazne warunki dla dzieci. Placówka posiada kilka oddziałów zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej oraz Olkuszu. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia terapeutyczne, programowe oraz dodatkowe, takie jak język angielski, logopedia, biofeedback, terapia SI, terapia pedagogiczna, stymulacja polisensoryczna, logorytmika, arteterapia, gimnastyka korekcyjna i hipoterapia. W przedszkolu panuje atmosfera sprzyjająca nauce i zabawie, a dzieci są pod opieką cierpliwych i kreatywnych nauczycieli. Placówka organizuje również liczne uroczystości i wydarzenia, takie jak zakończenie roku szkolnego, olimpiady sportowe, Dzień Dziecka, Dzień Rodziny, powitanie wiosny, Dzień Kobiet i Walentynki. Tęczowa Kraina kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci, zapewniając im wszechstronny rozwój w bezpiecznych warunkach. Przedszkole realizuje również projekty edukacyjne, takie jak "Tęczowa kraina Twojego dziecka" i "Tęczowa kraina Twojego dziecka 2", które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Placówka jest miejscem, gdzie dzieci mogą czerpać radość z nauki i zabawy, rozwijać swoje zdolności i talenty oraz nawiązywać dobre relacje z rówieśnikami.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 11, 32-300 Olkusz