west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dwujęzyczne Przedszkole IQ Academy to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje kompleksową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się w Katowicach, przy ulicy Rzepakowej 2. Placówka stawia na dwujęzyczność, co oznacza, że dzieci mają możliwość nauki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dzięki temu, już od najmłodszych lat, maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności językowe, co w przyszłości może przynieść im wiele korzyści. Przedszkole IQ Academy oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych. W programie znajdują się zajęcia z zakresu edukacji językowej, matematycznej, przyrodniczej, artystycznej oraz ruchowej. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, takich jak rytmika, taniec, zajęcia plastyczne, czy zajęcia sportowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz przestronnymi, jasnymi salami, które są dostosowane do potrzeb dzieci. Przedszkole posiada również własny plac zabaw, gdzie maluchy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i rozwijając swoje umiejętności motoryczne. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem, dlatego przedszkole stosuje wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić maluchom bezpieczne i komfortowe warunki. Dwujęzyczne Przedszkole IQ Academy to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać przyjaźnie. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu edukacyjnego do jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu, każde dziecko może rozwijać się w swoim tempie, zdobywając wiedzę i umiejętności, które będą mu potrzebne w dalszej edukacji. Przedszkole IQ Academy organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, takie jak Dzień Rodziny, Dzień Dziecka, czy Dzień Otwartych Drzwi. Dzięki temu, rodzice mają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola i obserwowania postępów swoich dzieci. Placówka współpracuje również z różnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i zapewnienie dzieciom jeszcze lepszych warunków do nauki i zabawy. Dwujęzyczne Przedszkole IQ Academy to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenia. Placówka stawia na wysoką jakość edukacji oraz indywidualne podejście do każdego dziecka, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla maluchów, które chcą rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rzepakowa 2, 40-547 Katowice