west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „Jak u Mamy” to przyjazne miejsce, w którym najmłodsi spędzają miło czas na zabawie i nauce. Organizujemy różnego rodzaju zajęcia ruchowe, muzyczne i plastyczne. Uczymy dzieci, jak zachować higienę zębów po jedzeniu, wiązać sznurówki czy rozwiązywać ewentualne konflikty. Regularnie przeprowadzamy też spotkania z końmi i psami, co pozwala na edukację dzieci w zakresie obchodzenia się ze zwierzętami. Nasze przedszkole w Świerczewie znajduje się w doskonałej lokalizacji, do której można dostać się z wielu dzielnic Poznania, w drodze do pracy. To dobrze wyposażona placówka z dostępem do różnych zabawek i placu zabaw. W okolicy znajduje się też las, w którym spacerujemy w trakcie cieplejszych miesięcy. Organizujemy liczne atrakcje na świeżym powietrzu. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko zacieśniać więzy i uczyć się nowych umiejętności, lecz także obcować z naturą. W naszej placówce pracują specjaliści, którzy wiedzą, jak opiekować się dziećmi o konkretnych potrzebach. Dopasowujemy aktywności do możliwości danej pociechy, a także aktualnych umiejętności, wieku i pory roku. Pomagamy rozwiązywać ewentualne spory i poznawać nowych kolegów oraz koleżanki. W naszym przedszkolu prywatnym można skorzystać z pełnego lub częściowego wyżywienia. To od rodziców zależy, jaką opcję wybiorą. Oferujemy też zajęcia dodatkowe, jak np. nauka języka angielskiego. Na podstawie wybranych opcji wyliczamy cenę korzystania z naszego przedszkola. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce, gdzie Twoje dziecko spędza czas na naukę i zabawę, to nasza druga rodzina. Tutaj, w ciepłej, otwartej i pełnej miłości atmosferze, każde dziecko odkrywa swoje talenty i zaczyna rozumieć, jakie nieskończone możliwości daje edukacja. Jest to środowisko, w którym ciepło, opieka i prawdziwa przyjaźń stanowią fundament każdego dnia. Dzieci, które do nas dołączają, nie tylko zdobywają cenne umiejętności, ale także uczą się, jak być częścią społeczności. Uczymy je współpracy, pokazujemy jak cenne jest wzajemne wsparcie i jak ważne jest dzielenie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko to dzieje się w atmosferze zabawy i radosnego odkrywania nowych rzeczy, bo w naszej przedszkolnej rodzinie nauka i zabawa zawsze idą w parze. Dołącz do naszej rodziny przedszkolnej i daj swojemu dziecku najlepszy start w edukację. Tu, gdzie każdy dzień jest pełen nowych doświadczeń, a radość z odkrywania świata staje się nieodłącznym elementem nauki. Tu, gdzie dzieci rozwijają swoje umiejętności, a jednocześnie uczą się szanować siebie nawzajem i świat wokół nich. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie Twoje dziecko zacznie budować fundamenty swojej przyszłości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Na Uboczu 8, 60-113 Poznań