west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Jaś i Małgosia to placówka edukacyjna zlokalizowana w Ciechocinku oraz Aleksandrowie Kujawskim. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i możliwości. W przedszkolu realizowane są różnorodne programy edukacyjne, które obejmują zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i artystyczne oraz sportowe. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w różnych dziedzinach. Przedszkole Jaś i Małgosia dysponuje nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami dydaktycznymi, które zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Placówka posiada również przestronne i bezpieczne place zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole oferuje również zajęcia dodatkowe, takie jak język angielski, rytmika, taniec, czy zajęcia logopedyczne, które wspierają rozwój mowy i komunikacji u dzieci. Placówka współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które pozwalają na bieżąco monitorować postępy dzieci i wspólnie ustalać dalsze cele edukacyjne. Przedszkole Jaś i Małgosia to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Widok 30, 87-720 Ciechocinek