west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Jaś i Małgosia znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wesoła, gdzie 2/3 powierzchni zajmują lasy. W leśnym otoczeniu, z dala od ruchliwej ulicy, mieści się nasze przedszkole. Zajmuje parter w nowym, murowanym budynku, w głębi działki, co umożliwia bezpieczne podejście do przedszkola. Teren przedszkola jest obszerny, mamy plac zabaw i ogród. Przedszkole czynne jest przez cały rok, z wyjątkiem miesiąca lipca. Zapewniamy dzieciom całodzienne wyżywienie. Nowocześnie wyposażona kuchnia spełniająca wymogi HCCAP pozwala na przygotowywanie urozmaiconych, bogatych w warzywa i owoce posiłków. Uwzględniamy indywidualny sposób odżywiania, np. dzieci alergicznych. Posiłki są nielimitowane. Przedszkole działa na podstawie Wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy i realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN w rozszerzonym zakresie. Znajduje się w sąsiedztwie Przychodni Lekarskiej, a do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej odległość liczy się w krokach. Dogodne położenie przedszkola – odległość do przystanków komunikacji miejskiej jest dodatkowym atutem. Plac przed drzwiami przedszkola umożliwia bezpieczne przejście od samochodu do placówki. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak plastyka, logopedia, gimnastyka korekcyjna, języki obce, zajęcia umuzykalniające oraz teatrzyki. Posiadamy salę dedykowaną do zajęć z elementami SI. Przedszkole Jaś i Małgosia jest pierwszym prywatnym, niepublicznym przedszkolem działającym w dzielnicy Warszawa-Wesoła od 2002 roku. Nasze przedszkole cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców, którzy chwalą miłą i sympatyczną opiekę nad dziećmi oraz wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do dołączenia do naszego przedszkola i skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Kilińskiego 44, 05-075 Warszawa