west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole 'Jaś I Małgosia' Małgorzata Golan to placówka edukacyjna zlokalizowana w Koszalinie, przy ulicy Śniadeckich 1G. Przedszkole zostało założone 17 września 2010 roku i od tego czasu pełni ważną rolę w lokalnej społeczności, oferując wysokiej jakości edukację przedszkolną. Placówka jest prowadzona przez Małgorzatę Golan, która pełni funkcję dyrektora. Przedszkole posiada numer RSPO 31261 oraz REGON 321285586. Jest to placówka niepubliczna, co oznacza, że działa na zasadach prywatnych, ale jest również nadzorowana przez odpowiednie organy edukacyjne. Przedszkole 'Jaś I Małgosia' oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Program nauczania obejmuje zarówno podstawowe umiejętności, takie jak nauka liczenia, czytania i pisania, jak i rozwijanie zdolności artystycznych, muzycznych oraz sportowych. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci, co jest kluczowe dla ich dalszego rozwoju. Przedszkole jest wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne, które są przystosowane do potrzeb małych dzieci. Sale są jasne, przestronne i bezpieczne, co sprzyja komfortowi i efektywności nauki. Dzieci mają również dostęp do placu zabaw, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i rozwijając swoje zdolności motoryczne. Kadra pedagogiczna przedszkola 'Jaś I Małgosia' składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Nauczyciele są zaangażowani w swoją pracę i dbają o indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na skuteczne wspieranie jego rozwoju. Przedszkole 'Jaś I Małgosia' współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz wszelkie kwestie związane z ich edukacją i wychowaniem. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, takie jak Dzień Dziecka, Mikołajki, czy przedstawienia teatralne, które integrują społeczność przedszkolną i dostarczają dzieciom wielu radości. Dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, Niepubliczne Przedszkole 'Jaś I Małgosia' Małgorzata Golan cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce edukacji dla najmłodszych mieszkańców Koszalina.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Śniadeckich 1G, 75-900 Koszalin