west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne JEDYNECZKA w Ełku to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Zlokalizowane przy ulicy 11 listopada 24, przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć edukacyjnych i rozwojowych dla najmłodszych. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 16:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich obowiązków zawodowych. Przedszkole JEDYNECZKA stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe. W programie przedszkola znajdują się m.in. zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, tańca, a także warsztaty plastyczne i teatralne. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w licznych wycieczkach i imprezach okolicznościowych, takich jak zabawy choinkowe, bale karnawałowe czy przedstawienia teatralne. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym przestronnymi i dobrze wyposażonymi salami zabaw, placem zabaw na świeżym powietrzu oraz salą gimnastyczną. Wszystkie pomieszczenia są dostosowane do potrzeb dzieci, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo podczas codziennych zajęć. Kadra pedagogiczna przedszkola JEDYNECZKA to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, nauczyciele potrafią dostosować program nauczania do jego potrzeb i możliwości, wspierając rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny maluchów. Przedszkole JEDYNECZKA aktywnie współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, podczas których omawiane są postępy dzieci oraz plany na przyszłość. Rodzice mają również możliwość uczestniczenia w życiu przedszkola, biorąc udział w różnych wydarzeniach i uroczystościach. Placówka jest również zaangażowana w liczne projekty i programy edukacyjne, takie jak program Maluch+, który wspiera rozwój i edukację najmłodszych dzieci. Dzięki temu przedszkole JEDYNECZKA może oferować swoim podopiecznym jeszcze więcej możliwości rozwoju i nauki. Przedszkole Niepubliczne JEDYNECZKA w Ełku to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej, nowoczesnemu zapleczu oraz zaangażowanej kadrze pedagogicznej, placówka ta jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom najlepsze warunki do nauki i zabawy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

11 Listopada 24, 19-300 Ełk