west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Jeżykowa Dolinka to placówka edukacyjna zlokalizowana na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Pięciolinii 1. Przedszkole działa od 2007 roku i oferuje opiekę oraz edukację dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Placówka zajmuje powierzchnię 360 m2 na jednym poziomie, co eliminuje konieczność korzystania ze schodów, co jest szczególnie ważne dla najmłodszych dzieci. Przedszkole posiada własny plac zabaw, co umożliwia dzieciom codzienną aktywność na świeżym powietrzu. Jeżykowa Dolinka kładzie duży nacisk na zdrowe posiłki, które są przygotowywane z myślą o zrównoważonej diecie dzieci. Placówka oferuje również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu panuje ciepła, rodzinna atmosfera, co sprzyja adaptacji dzieci i ich komfortowi psychicznemu. Przedszkole prowadzi również tzw. Przedprzedszkole dla dzieci w wieku żłobkowym, co pozwala na wcześniejsze rozpoczęcie edukacji i adaptacji w grupie rówieśniczej. Adaptacja przed zapisaniem jest jednym z elementów oferty, co pozwala rodzicom i dzieciom na lepsze poznanie placówki i jej pracowników przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i zabawowe, w tym naukę języka angielskiego, co jest realizowane w formie zabawy, aby dzieci mogły w naturalny sposób przyswajać nowe umiejętności. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu edukacyjnego do jego potrzeb i możliwości. Jeżykowa Dolinka to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności kreatywne, komunikacyjne, emocjonalne i fizyczne. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia i atrakcje, które urozmaicają codzienną rutynę i dostarczają dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Dzięki dogodnej lokalizacji blisko metra, dojazd do placówki jest łatwy i wygodny dla rodziców. Wszystkie te elementy sprawiają, że Niepubliczne Przedszkole Jeżykowa Dolinka jest miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie, komfortowo i rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pięciolinii 1, 02-785 Warszawa