west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jeżykowe Przedszkole na osiedlu Dojlidy w Białymstoku to placówka, która zapewnia dzieciom opiekę od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia, dokładnie od 6:30 do 18:00. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując bogaty program edukacyjny i wychowawczy. W placówce pracuje profesjonalna kadra, która dba o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo. W przedszkolu panuje atmosfera przyjaźni i tolerancji, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi maluchów. Jednym z głównych atutów przedszkola jest nauka języka angielskiego, która odbywa się w formie zabawy, gier i śpiewu. Dzięki temu dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny i przyjemny. Przedszkole dysponuje dużymi, przestronnymi salami, które zapewniają dzieciom odpowiednią przestrzeń do nauki, zabawy, tańca i sportu. Dodatkowo, placówka posiada własny plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i grając. Przedszkole jest również dobrze skomunikowane, co ułatwia rodzicom dowożenie dzieci. Na terenie placówki znajduje się parking, który jest dostępny dla rodziców. Warto również wspomnieć o współpracy przedszkola z różnymi instytucjami i organizacjami, takimi jak Senso Jeżyk - Gabinet Integracji Sensorycznej, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Białymstoku, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER oraz akcja "Cała Polska czyta dzieciom". Jeżykowe Przedszkole aktywnie uczestniczy w różnych programach edukacyjnych, takich jak Plan Daltoński oraz Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W ramach Planu Daltońskiego, przedszkole zgłosiło swój akces do Polskiego Stowarzyszenia Dalton, aby ubiegać się o certyfikat placówki daltońskiej. Proces wdrażania wszystkich działań i ich utrwalania ma trwać dwa lata. Motto edukacji daltońskiej, które przyświeca przedszkolu, to słowa Helen Parkhurst: "Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami, to może ono zrobić więcej, niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno". Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i pasji dzieci. W ostatnim czasie dzieci z grupy Jeżyków i Wiewióreczek miały okazję odwiedzić Muzeum Rzeźby A. Karnego, kino Helios oraz Galerię Arsenał. Przedstawienia teatralne, takie jak "Nie tylko o brzydkim kaczątku", również stanowią ważny element programu kulturalnego przedszkola. Podsumowując, Jeżykowe Przedszkole na osiedlu Dojlidy w Białymstoku to miejsce, które zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój w atmosferze przyjaźni i tolerancji. Profesjonalna kadra, bogaty program edukacyjny, nauka języka angielskiego, przestronne sale, plac zabaw oraz liczne wycieczki i wydarzenia sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego malucha.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Stoczni Gdańskiej 48, 15-571 Białystok