west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Klub Misia Bo to językowe przedszkole integracyjne zlokalizowane w Warszawie, na osiedlu Tarchomin. Placówka rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i od tego czasu oferuje wysoki poziom nauczania i opieki dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole ma kameralny charakter, do którego uczęszcza 45 dzieci, podzielonych na trzy grupy: Tygryski, Wiewiórki i Misie, liczące około 15 osób każda. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, w tym program „Europejski Przedszkolak”, MEN Obowiązkową Podstawę Programową oraz autorski program przedszkola. Dzieci mają możliwość nauki języków obcych: angielskiego (2 razy w tygodniu) i hiszpańskiego (1 raz w tygodniu). W ramach zajęć bezpłatnych przedszkole zapewnia opiekę specjalistów, takich jak logopeda, pedagog specjalny i psycholog. Dzieci uczestniczą również w zajęciach rytmicznych, teatralnych, plastycznych, konstrukcyjnych i kulinarnych. Klub Misia Bo organizuje wiele atrakcji i wydarzeń, takich jak teatrzyki, wycieczki, inscenizacje dla rodziców oraz różnorodne uroczystości, w tym bal karnawałowy, wigilię, jasełka, dni dziadków, rodziców i kobiet. Przedszkole dba o zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, wspiera ich indywidualny rozwój oraz współpracuje z rodzinami, pomagając w opiece i wychowaniu dzieci. Placówka oferuje również bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci od 2 roku życia oraz dla dzieci rozpoczynających naukę w przedszkolu. Rodzice mogą korzystać z indywidualnych konsultacji z kadrą pedagogiczną i specjalistami oraz uczestniczyć w zajęciach otwartych i warsztatach. Przedszkole zapewnia pełne wyżywienie, w tym śniadanie, obiad z deserem oraz dwa podwieczorki. Godziny otwarcia placówki to 7:00-18:00, a pobyt w przedszkolu jest bezpłatny. Stawka żywieniowa wynosi 19 zł za dzień. Klub Misia Bo jest laureatem wielu konkursów i otrzymał liczne wyróżnienia w akcjach społecznych, kulturalnych i naukowych. Dzieci opuszczające przedszkole są doskonale przygotowane do nauki w szkole, a ich rozwój i umiejętności są wysoko oceniane przez szkolnych nauczycieli. Przedszkole mieści się na ul. Światowida 47 w Warszawie, w centrum osiedla Tarchomin, co zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta. Powierzchnia placówki wynosi 200 m2, a do dyspozycji dzieci są trzy sale dydaktyczne oraz wygodny parking.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Światowida 47, 03-144 St. warszawa